Pridal dňa 08-07-2014

Ako môže normálny človek prežiť na mieste, kde Zubatá číha na každom kroku? A ako tam môže prežiť chronický zbabelec s panickou hrôzou zo smrti? Tvorca komediálneho hitu Macík, Seth MacFarlane teraz odhodil mäkučký plyš a v ďalšej pekelne zábavnej jazde vám naservíruje príbeh, vďaka ktorému spoznáte pravý význam slovného spojenia „krutá sranda“.
Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá, pretože sa pohádal s fúzatým objavom (Neil Patrick Harris) jeho bývalej a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale mať nebude, ani keď náhodou vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť, je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči.
Rovnako ako pri Macíkovi, ani v komédii Všetky cesty vedú do hrobu sa MacFarlane v snahe pobaviť diváka nezastavil pre ničím. Takže niektoré scény budú skutočne nezabudnuteľné. „Výhodou je, že Albert síce žije na Divokom západe, ale uvažuje ako súčasný moderný človek, takže sme sa pri ladení vtipov a dialógov nemuseli nijako obmedzovať,“ hovorí MacFarlane, podľa ktorého je Albert trochu ako Macík. Síce má výrazne menej chlpov, ale inak je to rovnako zábavný exot.

Všetky cesty vedú do hrobu (2014) online

Réžia: Seth MacFarlane

Scenár: Seth MacFarlane, Alec Sulkin, Wellesley Wild

Kamera: Michael Barrett

Hudba: Joel McNeely

Hrajú: Charlize Theron, Seth MacFarlane, Amanda Seyfried, Liam Neeson, Neil Patrick Harris, Giovanni Ribisi, Sarah Silverman, Wes Studi, Evan Jones, Rex Linn, Tatanka Means, Alex Borstein, Ewan McGregor, Jamie Foxx, Ryan Reynolds a ďalší

Pôvodný názov: A Million Ways to Die in the West

Všetky cesty vedú do hrobu (2014) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*