Pridal dňa 13-10-2015

Jedného dňa zvedie osud dohromady mladíka Travisa Sheltona (Jeremy Irvine) a profesora histórie Leonarda Shulera (Noah Wyle), ktorý v minulosti urobil chybu, následkom ktorej ho opustila manželka s dcérkou. Teraz žije v ústraní a predáva drogy. Z pocitu viny, že prišiel o rodinu, sa začne starať o tridsaťročnú, drogovo závislú Denu (Minka Kelly).
Travis sa po hádke s otcom rozhodne opustiť rodičovský domov a plný beznádeje sa zatúla k obytnému prívesu, v ktorom Leonard žije. Neskôr, pri spoločných rozhovoroch, sa Travis dozvedá o svojich koreňoch, predkoch a o tom, odkiaľ pochádza, čo mu jeho otec nikdy neosvetlil a zrejme to ani nemal v úmysle urobiť. Avšak jednej noci, pri ostrej výmene názorov s otcom a paľbe urážok, sa Travis dozvie trpkú pravdu o svojom pôvode a o tom, akú úlohu v jeho živote zohráva fakt, že mu v núdzi poskytol prístrešie práve Leonard. (csfd)

Réžia: David Burris
Predloha: Ron Rash (kniha)
Scénář: Shane Danielsen
Hrajú: Minka Kelly, Noah Wyle, Jeremy Irvine, Marcus Hester, Colin Dennard, Haley Joel Osment, Adelaide Clemens, Tim Ware, Robin Mullins

The World Made Straight trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*