Pridal dňa 18-03-2020

Na spoločnej večeri sa zíde niekoľko párov a po pár pohároch sa rozhodnú, že svoje telefóny položia na stôl a všetky správy, odkazy aj telefonáty budú v ten večer zdieľať. Správy sa prečítajú nahlas, hovory budú nahlas. Veď o nič nejde, bude zábava. Lenže práve naši chytrí mobilní kamaráti o nás vedia úplne všetko, poznajú naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milenca. Nevinná hra sa najskôr vyvíja ako úžasná zábava, potom ale začnú chodiť správy, ktoré so svojimi partnermi či priateľmi radšej nezdieľate. Rozbehne sa séria šialených situácií a trapasov, niekomu pri stole bude nepríjemne horúco a čoskoro bude horúco úplne všetkým. Odídu domov partnerské páry, ktoré prišli alebo budú v inom zložení alebo budú po večeri všetci single?

Takmer dokonalé tajomstvá (2019) online

Réžia: Bora Dagtekin

Scenár: Bora Dagtekin, Filippo Bologna (pôvodný scenár), Paolo Costella (pôvodný scenár), Paolo Genovese (pôvodný scenár), Paola Mammini (pôvodný scenár), Rolando Ravello (pôvodný scenár)

Kamera: Moritz Anton

Hudba: Egon Riedel

Hrajú: Wotan Wilke Möhring, Jessica Schwarz, Elyas M’Barek, Karoline Herfurth, Frederick Lau, Jella Haase, Florian David Fitz, Katja Riemann, Alexandra Maria Lara, Max von der Groeben, Kida Khodr Ramadan, David Schütter, Julia Koschitz, Anna Maria Mühe, a ďalší

Pôvodný názov: Das perfekte Geheimnis

Das perfekte Geheimnis

Takmer dokonalé tajomstvá (2019) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*