Pridal dňa 14-03-2023

Čo majú spoločné Donna Summer, Parliament, Gladys Knight, The Isley Brothers, The Village People a Bill Withers s rockovou skupinou KISS?

Všetci sa dostali do svojich hudobných výšok pod dohľadom najfarebnejšieho a najbrilantnejšieho hudobného producenta hudobného priemyslu, Neila Bogarta, zakladateľa Casablanca Records, najúspešnejšej nezávislej nahrávacej spoločnosti všetkých čias. Spolu s tímom mladých milovníkov hudby Neil a Casablanca Records prepísali históriu a navždy zmenili hudobný priemysel. Ich zmes tvorivého šialenstva, totálnej viery v jeden druhého a v hudbu, ktorú tvorili, formovala našu kultúru a v konečnom dôsledku definovala generáciu. V príbehu tak neuveriteľnom, že to môže byť len pravda, prichádza filmová udalosť o hudobnej ceste Neila Bogarta a o tom, ako jeho vydavateľstvo Casablanca Records vytvorilo najlepší soundtrack našich životov. Niektoré z najhorúcejších hudobných hviezd súčasnosti hrajú ikony, ktoré ich inšpirovali, a spievajú svoje najobľúbenejšie piesne vrátane Wiz Khalifa, ktorý je nominovaný na Grammy a Zlatý glóbus ako George Clinton, Jason Derulo ako Ron Isley z Isley Brothers, Pink Sweat$ ako Bill Withers, na cenu Grammy nominovaná Tayla Parx ako Donna Summer a víťazka viacerých cien Grammy Ledisi ako Gladys Knight.

Stávka na zlato (2023) online

Réžia: Timothy Scott Bogart, Quinn Scott Bogart

Scenár: Timothy Scott Bogart

Kamera: Byron Werner

Hudba: Justin Gray

Hrajú: Jeremy JordanMichelle MonaghanJason IsaacsPeyton ListLyndsy FonsecaDan FoglerWinslow FegleyCaylee CowanJames WolkSebastian ManiscalcoCasey LikesVincent PastoreJay PharoahNick SandowMichael Ian BlackWiz KhalifaJason DeruloChris ReddDavid RealeDoron Bell a ďalší

Pôvodný názov: Spinning Gold

Stávka na zlato (2023) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*