Pridal dňa 17-03-2023

Očarujúce dobrodružstvo o nezvyčajnej škole, kde deti dostanú za spoločníka čarovné zvieratko. Príbeh sa sústreďuje na dievča Idu, ktoré sa vďaka svojmu čarovnému zvieratku, hovoriacej líške, z outsiderky stane školskou hviezdou.

Ida sa musela presťahovať do iného mesta a teraz je „novým dievčaťom“ vo Wintersteinskej škole. V novej triede to má ťažké: suka Helene sa stará o to, aby Ida mala len minimálnu šancu nájsť si priateľov a prvý deň v škole jej zostalo len jedno miesto: vedľa cudzinca Benniho. Jedného dňa jej učiteľ predstaví deti Mortimerovi Morrisonovi, ktorý cestuje po svete a hľadá „magické zvieratá“. Každé z týchto zvieratiek je predurčené stať sa spriaznenou dušou dieťaťa. Zo všetkých ľudí, nováčik Ida a outsider Benni sú prví v triede, ktorí majú magických spoločníkov. Odteraz má Benni po boku starodávnu múdru korytnačku Henrietu a Ida prefíkanú líšku Rabbat. Keď v škole začnú miznúť predmety, deti a kúzelné zvieratká sa musia držať spolu, aby vyriešili záhadu školského zlodeja.

School of Magical Animals (2021) online

Réžia: Gregor Schnitzler

Scenár: John Chambers, Alexander Dydyna, Arne Nolting

Kamera: Wolfgang Aichholzer

Hudba: Dominik Giesriegl

Hrajú: Emilia Maier, Leonard Artur Conrads, Loris Sichrovsky, Nadja Uhl, Milan Peschel, Justus von Dohnányi, Sophie Rois, Rike Schmid, Katharina Thalbach, Max von der Groeben, Marleen Lohse, Heiko Pinkowski, Stephan Luca, Mona Seefried, Emilia Pieske, Levi Kazmaier, Cornelius Schwalm, Luzie Nadjafi, Purnima Grätz a ďalší

Pôvodný názov: Die Schule der magischen Tiere

School of Magical Animals (2021) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*