Pridal dňa 24-08-2023

Veľkolepé science-fantasy od Zacka Snydera podpísaného pod trhákmi ako 300, Muž z ocele alebo Armáda mŕtvych vznikala celé desaťročia.

Mierumilovnú kolóniu na okraji galaxie začnú ohrozovať armády tyranskej moci a Kora (Sofia Boutella), tajomná cudzinka, ktorá žije medzi dedinčanmi, sa stane jedinou nádejou na prežitie. Dostane za úlohu nájsť skúsených bojovníkov a postaviť sa s nimi na márny odpor proti Matke sveta. Kora dá dohromady skupinku psancov, vzbúrencov, vidiečanov a vojnových sirôt z rôznych svetov, ktorých spája túžba po vykúpení a pomste. Na polozabudnutý mesiac medzitým dopadá stále temnejší tieň Ríše a čoskoro vypukne bitka, počas ktorej sa zrodí armáda nových hrdinov.

Rebel Moon: A Child of Fire (2023) online

Réžia: Zack Snyder

Scenár: Zack Snyder, Shay Hatten, Kurt Johnstad

Kamera: Zack Snyder

Hudba: Junkie XL

Hrajú: Charlie Hunnam, Sofia Boutella, Jena Malone, Corey Stoll, Rupert Friend, Cary Elwes, Michiel Huisman, Alfonso Herrera, Djimon Hounsou, Ed Skrein, Du-na Bae, Ray Fisher, Cleopatra Coleman, Ingvar Sigurðsson, Dominic Burgess, Staz Nair, Stuart Martin, Kayden Alexander Koshelev, Zack Palmisano, Anthony Hopkins, Alex Mortensen, Mark Steger, Sisse Marie, Caden Dragomer, Patrick Luwis a ďalší

Pôvodný názov: Rebel Moon: Part One – A Child of Fire

Rebel Moon: A Child of Fire (2023) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*