Pridal dňa 18-04-2013

Najlepšie filmy z roku 1995 nájdete na stránke online filmy . eu. Dnes sa filmy 1995 objavujú v televízii iba zriedkakedy,, ale aj napriek tomu sú veľmi uznávané aj dnes. Online filmy 1995 sa môžu nazývať ako legendárne filmy aj preto, lebo dnešný svetový herci v tých rokoch rozbiehali svoju filmovú kariéru. Pamätáte si na mladého Will Smith – a, Jim Carey – ho, alebo Mel Gibson – a či Steaven Seagal – a ? Ak nie, tak pohľadajte niečo v našom výbere online filmov 1995 a oživte si spomienky na staré časy. Iba s online filmami.

Do rebríčka najlepších online filmov z roku 1995 musíme určite zaradiť film Statočné srdce – vojnová dráma. Online film, kde si vtedy ešte mladý Mel Gibson zahral odvážneho chlapíka, ktorého hlavným motívom bola pomsta. Ak ste dostali chuť na trocha fantasy, tak odporúčam online film Jumaji ( Robin Williams ) – je to príbeh mladého chlapca, ktorý sa dostal do iného sveta. Sveta plných zvierat, rastlín a piadimužíkov,, no proste divočina. Pekný kreslený film Pocahontas vám tiež iste spríjemní voľné chvíle. Ak chcete vidieť hercov Will Smith a Martin Lawrence, tak si pozrite s nami online film Bad Boys – čaká vás skvelá zábava. A ďalšia perfektná komédia s Robin Wiliamsom, Mrs. Doubtfire: Otec v sukni – je takisto zárukou super filmového zážitku. A keď sme už pri tých komédiách, tak určite si pozrite online film Ace Ventura: Volanie divočiny ( Jim Carey ). Veľkým hitom v roku 1995 sa stal film Batman Navždy – s hercami ako Tommy Lee Jones, Jim Carey, Nicol Kidman a Drew Berrymore zažijete veľa vzrušujúcich chvíľ. A nakoniec ponúkam niečo z domácej scény a to film Byl jednou jeden polda – český online filmový trhák roku 1995.

Rok 1995 sa niesol v znamení filmových skvostov, tak tie najlepšie kúsky som vám ponúkol ako na tanieri. Dobrú chuť všetkým divákom online filmov.

Kategória:

Články

Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*