Pridal dňa 20-03-2023

Od producentov filmu Neighbours a spoluscenáristu filmu Crazy Rich Asians si vo filme zahrali Ashley Park, Sherry Cola, Stephanie Hsu, nominovaná na Oscara, a Sabrina Wu.

Veselý a neospravedlniteľne explicitný príbeh o identite a sebaobjavovaní sa sústreďuje na štyri  nepravdepodobné priateľky, ktoré sa vydajú na medzinárodné dobrodružstvo, ktoré sa vyskytne raz za život. Keď Audreyina (Ashley Park) služobná cesta do Ázie ide bokom, požiada o pomoc Lolo (Sherry Cola), jej neúctivú najlepšiu priateľku z detstva, ktorá je tiež horúcou kašou; Kat (Stephanie Hsu), jej kamarátku z vysokej školy, ktorá sa stala hviezdou telenoviel; a Deadeye (Sabrina Wu), Loloinu excentrická sesternicu. Ich impozantný zážitok sa stáva cestou spájania, priateľstva, spolupatričnosti a divokej zhýralosti, ktorá odhaľuje univerzálnu pravdu o tom, čo znamená poznať a milovať, kto ste.

Joy Ride (2023) online

Réžia: Adele Lim

Scenár: Adele Lim, Cherry Chevapravatdumrong, Teresa Hsiao

Kamera: Paul Yee

Hudba: Nathan Matthew David

Hrajú: Stephanie HsuAshley ParkDavid DenmanAnnie MumoloDesmond ChiamChris PangSherry ColaAlexander HodgeNicholas CarellaDebbie FanIsla Rose HallBeckam CrawfordNathan ParrottBrian CyburtRohain AroraAsh Lee a ďalší

Pôvodný názov: Joy Ride

Joy Ride (2023) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*