Pridal dňa 22-02-2023

Divoké 90. roky – šuštiakové súpravy, pestrofarebné saká, veľké kazeťáky, videoprehrávače, gýčová techno hudba, videopožičovne na každom kroku, nové spoločenské pomery, záplava rôznych podvodníkov, začínajúci organizovaný zločin. V tejto dobe a prostredí anonymného malomesta sa odohráva príbeh Laca, na svoju profesiu hrdého údržbára miestneho múzea, ktorý sa kvôli svojej výbušnej povahe ocitá v neprávnom čase na nesprávnom mieste a po stretnutí s drsnými podvodníkmi skončí na vozíku. Keď následne zistí, že spravodlivosť je nedosiahnuteľnou utópiou, rozhodne sa vziať veci do vlastných údržbárskych rúk. Začína pomsta, akú ste ešte nevideli. A poznáte priateľstvo, aké by vás ani nenapadlo.

Film režéroval Jonáš Karásek, filmár s mimoriadnym zmyslom pre humor a príbeh, ktorý dokáže suverénne kombinovať s akciou, a to všetko je naviac zabalené v atraktívnom vizuálnom obale. Pre Jonáša to bude už jeho tretí film po komerčne úspešných filmoch Kandidát a Amnestia. Film s jedinečným príbehom je zaplnený humorom, akciou, originálnymi postavami a hlavne vtipnými autentickými dialógmi.

Invalid (2023) online

Réžia: Jonáš Karásek

Scenár: Tomáš Dušička

Kamera: Tomáš Juríček

Hudba: Matúš Široký, Marcel Buntaj

Hrajú: Gregor HološkaZdeněk GodlaIvo GogálDaniel FischerSväťo MalachovskýSáva PopovičHelena KrajčiováMartin ŠalachaOľga BelešováJevgenij LibezňukSandra LasokováKlára MelíškováTadeáš BoloPeter ŠimunMichal DušičkaPatrik “Rytmus” VrbovskýVecLukáš LatinákPetra PolnišováStanislav StaškoMichal KubovčíkDaniel “GoGo” ŠtrauchLukáš PúchovskýDenisa JuhosDaniela GudabováTomáš Hudák a ďalší

Pôvodný názov: Invalid

Invalid (2023) trailer:



Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*