Pridal dňa 19-01-2023

Dealer I.: Frank je dealerom drog, až kým neuzavrie obrovský obchod s drogami, za ktoré nezaplatí, a nezatkne ho polícia. Podarí sa mu vyhodiť drogy do neďalekého jazera, ale dlhuje svojmu dodávateľovi veľa peňazí.. Sledujeme Franka v jeho snahe získať peniaze v podsvetí Kodane.

Dealer II.: Tonny je prepustený z väzenia – opäť. Tentoraz má v úmysle zmeniť svoj pokazený život, ale to sa ľahšie povie, ako urobí.

Dealer III.: V tomto treťom pokračovaní trilógie sledujeme Mila, charizmatického srbského drogového bossa, ktorý pripravuje oslavu narodenín svojej 25-ročnej dcéry, ale skomplikujú mu to problémy v podnikaní, keď namiesto heroínu dorazí zásielka extáze. Je tak prinútený pracovať s novou drogou, o ktorej toho moc nevie, a musí nájsť spôsob, ako si udržať svoju nadvládu nad kodaňským podsvetím.

Dealer   Trilogy (1996, 2004, 2005) online

Réžia: Nicolas Winding Refn

Scenár: Jens Dahl, Nicolas Winding Refn

Kamera: Morten Søborg

Hudba: Peter Peter

Hrajú: Kim BodniaZlatko BurićLaura DrasbækSlavko LabovicMads MikkelsenPeter AnderssonLevino JensenThomas Bo LarsenLars BomNicolas Winding RefnJesper LohmannGordon G. KennedyCoco C.P. DalbertLiv CorfixenMichael HasselflugGyda HansenGordon Kennedy, Ramadan Huseini, Marinela Dekic, Kurt Nielsen, Levino Jensen, Ilyas Agac, Marek Magierecki a ďalší

Pôvodný názov: Pusher / Pusher II / Pusher III

Dealer – Trilogy (1996, 2004, 2005) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*