Pridal dňa 17-11-2020

Paul Greengrass sa ujal réžie strhujúceho akčného thrilleru a natočil ho v rovnakom štýle, ktorým sa preslávil vo svojich predchádzajúcich filmoch Bournov mýtus a Bourneovo ultimátum.

Píše sa rok 2003. Misia ja jasná. Objaviť v Bagdáde zbrane hromadného ničenia, ktoré ukrýva režim Saddáma Husajna. Veliteľ Miller (Matt Damon) stojí na čele elitného armádneho tímu, ktorý ale namiesto zbraní odhaľuje nebezpečné sprisahanie plné vrážd a podvodov, ktoré zasahujú až do najvyšších vrstiev spoločnosti. Uprostred nepriateľskej zeme, kde v začínajúcej vojne hrozí nebezpečie na každom kroku, si Miller uvedomuje, že nemôže veriť nikomu a že tí najnebezpečnejší nepriatelia sa nachádzajú bližšie ako si myslel.

Zelená zóna (2010) online

Réžia: Paul Greengrass

Scenár: Brian Helgeland

Predloha: Rajiv Chandrasekaran (kniha)

Kamera: Barry Ackroyd

Hudba: John Powell

Hrajú: Matt Damon, Greg Kinear, Brendan Gleeson, Amy Ryan, Khalid Abdalla, Jason Isaacs, Jig´al Na´or, Raad Rawi, Said Faraj, Michael O´Neill, Faycal Attougui, Sean Huze, Bijan Daneshmand, Patrick St. Esprit, Martin McDougall, Antoni Corone, Ben Sliney, Driss Roukhe, Soumaya Akaaboune, Omar Berdouni, William Meredith, Aymen Hamdouchi, Tommy Campbell, George W. Bush a ďalší

Pôvodný názov: Green Zone

Zelená zóna (2010) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*