Pridal dňa 27-05-2021

Tajemství staré bambitky je jednou z najúspešnejších českých rozprávok posledného desaťročia. Premiéra sa uskutočnila na obrazovkách Českej televízie 25.12. 2011 a vtedy ju videlo cez dva milióny divákov. Takmer presne po 10 rokoch sa jej voľné pokračovanie vráti. Tentokrát ale do kín.

Príbeh napraveného lúpežníka Karabu, jeho odvážnej dcéry Aničky, trochu nešikovného princa Jakuba a ďalších postáv opustili tvorcovia vo chvíli, kedy každá rozprávka končí. Zlo bolo potrestané, dobro zvíťazilo a s ním i láska Aničky a Jakuba. A po rokoch…. z Jakuba je kráľ, z Aničky kráľovná a rodina sa rozrástla o zvedavú princeznú Johanku. Tá najradšej trávi čas u milujúceho dedka Karabu, ktorý sa rozhodol venovať už len hrnčiarskemu remeslu. Lotrovskí radcovia Lorenc a Ferenc boli vyhnaní z kráľovstva, potĺkajú sa po svete a hľadajú miesto, kde by mohli znovu začať kuť pikle. A mladá, neskúsená kráľovná Júlia zo susedného kráľovstva sa stane vhodným nástrojom ich pomsty. Že by nastal čas oprášiť tajomnú bambitku, ktorá doposiaľ ležala dobre ukrytá a povolať na pomoc lúpežníka Karabu? Kto však vie, kde mu je koniec? A nie je to len rozprávka pre malú princezničku? Lorenc a Ferenc nastražia na Karabu dômyselnú pascu. Teraz je potrebné spojiť sily, aby spravodlivosť a láska konečne zvíťazili.

Tajemství staré bambitky 2 (2021)   online

Réžia: Ivo Macharáček

Scenár: Evžen Gogela

Kamera: Jan Kvasnička

Hudba: Václav Noid Bárta

Hrajú: Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Ondřej Vetchý, Miroslav Vladyka, Jiří Lábus, Veronika Khek Kubařová, Petr Štěpánek, Otmar Brancuzský, Markéta Plánková, Václav Noid Bárta, Dita Zábranská, Vladimír Polák, Valentýna Bečková a ďalší

Pôvodný názov: Tajemství staré bambitky 2

Tajemství staré bambitky 2 (2021) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*