Pridal dňa 27-05-2024

Za vysokými horami a hustými lesmi sa rozprestiera dedinka Sylvania. A v nej žijú Sylvanian Families. Tieto roztomilé zvieracie postavičky pôvodom z Japonska si obľúbili deti po celom svete a okamžite sa stali globálnym fenoménom. Nie sú to však bežné hračky. Majú svoje mená aj narodeniny, bývajú v štýlových domoch obklopených prírodou a žijú život plný lásky a porozumenia. Každý obyvateľ dediny má svoje poslanie a svoj jedinečný príbeh, čo zo Sylvanie robí viac než len obyčajný rozprávkový svet. A v ňom žije aj hlavná hrdinka filmu Freya, priateľské králičie dievčatko, ktoré rado organizuje párty pre ostatné deti, všetkým rada pomáha, a preto nesmie nikde chýbať.

V dedine Sylvania sa blíži každoročný festival, a zatiaľ čo sú všetci nadšení a pripravujú svoje festivalové kúsky, Freya má problém. V deň festivalu má jej mamička narodeniny a ona vôbec netuší, aký jej dať darček. A k tomu ešte dostala dôležitú úlohu vybrať Strom roka, hlavnú udalosť festivalu. Podarí sa Freye všetko zvládnuť? Aký darček by mala mamičke dať? A ktorý strom je ten najkrajší?

Sylvanian Families the Movie: A Gift from Freya (2023) online

Réžia: Kazuja Konaka

Scenár: Hirotoši Kobajaši

Hudba: Džun Ičikawa

Hrajú: Juina Kurošima, Akeno Watanabe, DAIGO, Inori Minase, Kaede Hondo, Maju Macuoka, Satoši Hino, Jú Aoi, Misa Watanabe (rozprávač) a ďalší

Pôvodný názov: Gekijouban Sylvanian Families: Freya kara no Okurimono / 劇場版 シルバニアファミリー フレアからのおくりもの

Sylvanian Families the Movie: A Gift from Freya (2023) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*