Pridal dňa 08-06-2015

Susan Cooper (Melissa McCarthy) je zamestnankyňa najväčšej špionážnej organizáciám na svete, teda CIA, čo znie Veľmi zaujímavá. V skutocnostou má však veľmi nenáročná, kludne a miestami až nudná práca. Je totiž analytičkou, ktora ľan Veľmi zriedkavo opustí svo stôl s pocitacom, Vďaka ktorému slúžte Ako oči a uši špičkovému agentovi Bradleymu Fineaovi (Jude Law). Títo dvaja spolu tvoríme perfektný tým. Bradley Špionážne misie zvláda bez toho, aby sa mu poholí čo i ľan vlas. A Susan v Kancelaria zatial tuží po jeho srdci.
Jedného dňa sa však všetko zmení. Raina Boyanov (Rose Byrne), dcéra nedávno zosnulého obchodníka So zbrane, totiž dostala nezvyčajné dedičstvo v podobe malej jadrovej bomby. Dostačujúcu na zničenie jedného väčšieho mesta. Plánuje ju pred teroristom. Aby toho nebolo málo, Bradley CIA, a teda hľa Susan nedobrovoľný opustí. Ďalší špičkový agent Rick Ford (Jason Statham) je nepoužiteľná, pretoze jeho totožnosť bola prezradená. A tak padne návrh, že najmenej nápadnú osobou, ktora moze preniknúť do sveta obchodníkov so zbraňami a zabrániť tak globálnej katastrofe je Susan. Rozhodnutie poslať Susan na túto misiu nahnevá Ricka Forda, a Preto sa rozhodne konať v tomto prípade na vlastnej pasce. A keďže je Typo agenta, ktory spája v seba Ramba a komisár Clouseaua, je o problémy postarané. Zodpovednosť za záchranu mnohých životov leží na Susaniných mohutných bedrách. Musí sa nie len nenápadné votrieť do sveta obchodníkov So smrťou, prežiť v nom, plniť svoju úlohu a pritom obrazne ai doslova nakopať nie jeden zadok. (Barracuda Movie)

Originálny názov: Spy
Réžia: Paul Feig
Scenár: Paul Feig
Kamera: Robert D. Yeoman
Hudba: Theodore Shapiro
Hrajú: Jason Statham, Rose Byrne, Melissa McCarthy, Morena Baccarin, Jude Law, Allison Janney, Bobby Cannavale, Peter Serafinowicz, Nia Long, Curtis “50 Cent” Jackson, Miranda Hart, Nargis Fakhri, Iván Kamarás, Věrka Serďučka, Richard Brake

Špión trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*