Pridal dňa 23-11-2020

Tri ženy. Tri podoby lásky. Tri príbehy radosti i bolesti, šťastia aj smútku…

Film prináša príbehy troch žien, ktoré sa poznajú alebo sa spoznajú. Spája ich priateľstvo, muž a malé päťročné dievčatko. Simona (Tatiana Dyková) si nanovo buduje život po tom, čo sa rozvedie a syn sa rozhodne žiť s otcom. Natáliu (Petra Hřebíčková) si nájde láska v podobe vdovca s malou dcérkou a obetavou babkou. A Eva (Eliška Balzerová) aj v dôchodkovom veku zisťuje, že do jej života stále patrí láska partnerská, nielen tá k vnučke.

Úsmevný, miestami dojímavý príbeh je dôkazom toho, že spôsobov lásky je toľko, koľko je ľudí na zemi. Že niekedy stačí málo, aby sa z kratochvíle vyvinul pevný vzťah a ešte menej stačí na to, aby sa starostlivo vyskladané šťastie rozbilo na tisíc kúskov. Film o láske k mužom, k deťom, k sebe samým, o zodpovednosti za tých, ktorých milujeme, aj za tých, ktorí ich milovali pred nami.

Tvorcovia divácky úspešného filmu Všetko alebo nič, natočili komédiu Príliš osobná známosť podľa knižného bestselleru spisovateľky Evity Twardzik Urbaníkovej.

Príliš osobná známosť (2020) online

Réžia: Marta Ferencová

Scenár: Eva Urbaníková, Marta Ferencová

Predloha: Eva Twardziková Urbaníková (kniha)

Kamera: Mário Ondriš

Hrajú: Petra Hřebíčková, Tatiana Dyková, Eliška Balzerová, Branislav Trifunovič, Janko Popovič Volarič, Valentýna Bečková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Predrag ‘Miki’ Manojlovič, Matyáš Kovář, Eva Leinweberová, Zuzana Onufráková, Jana Radojčičová, Nataša Burger, Anežka Rusevová a ďalší

Pôvodný názov: Příliš osobní známost

Príliš osobná známosť (2020) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*