Pridal dňa 28-12-2014

Paddington nie je len tak obyčajný medvedík. Pochádza z nejtemnějšího Peru, nosí červený klobúčik a viac než čokoľvek iného miluje Marmeladov sendviče.

Keď zemetrasenie zničí jeho domov, pošle ho teta Lucy do Londýna, aby tu našiel novú rodinu. Sám a opustený na paddingtonském nádražie pomaly zisťuje, že život vo veľkomeste nie je úplne taký, ako si ho predstavoval.

Našťastie ale stretne rodinu Brownovych, ktorá sa ho ujme aj napriek kategorický nesúhlas otecka Browna – typického, usporiadaného a trochu aj nudného Brita. K jeho zdesenie, kdekoľvek sa medvedík objaví, začnú sa diať neuveriteľné veci. Svojimi bláznivými nápadmi často prevráti celý dom hore nohami a spôsobí neskutočný chaos. Svojím úsmevom a dobrým srdcom si však nakoniec získa srdce celej rodiny a všetko sa v dobrej obracia… ale len do okamihu, kedy si ho všimne zákerná riaditeľka miestneho múzea, ktorá z neho chce urobiť vypchatý exponát… (oficiálny text distribútora)

Réžia: Paul King
Scenár: Paul King
Kamera: Erik Wilson
Hudba: Nick Urata
Hrajú: Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Samuel Joslin, Nicole Kidman, Peter Capaldi, George Newton

Paddington trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*