Pridal dňa 28-12-2014

Pripravte sa najdivokejšie a najdobrodružnejšie Noc v múzeu všetkých čias. Jej hlavným hrdinom je opäť najznámejší nočný strážca na svete Larry (Ben Stiller), ktorý pracuje v Americkom prírodovednom múzeu v New Yorku. A práve tu každú noc ožívajú muzeálne exponáty. Za tymto neuveriteľným kúzlom stojí mystická zlatá platňa pochádzajúce zo starovekého Egypta, ktorá je tým pádom najvzácnejším exponátom múzea, bez toho o tom má ktokoľvek okrem Larryho tušenie. Larry sa vďaka tomu pri svojich nočných službách rozhodne nenudí a navyše má medzi múzejnými kúsky rad priateľov alebo aspon známych. Patrí medzi ne faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), najmocnejší vládca hunské ríše Attila (Patrick Gallagher), rímsky Centurion Octavius (Steve Coogan), partia neandertálcov, kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnohí ďalší. Občas si pre poškrabkanie príde aj kostra tyranosaura.
Živé i neživé hrdinov ale čaká nemilé prekvapenie. Zlatá platňa začína napriek svojmu materiálu korodovať a kúzlo sa pomaly leč neúprosne vytráca. Pre oživené exponáty a ich ochranca Larryho tým začínajú nielen krušné chvíľky ale aj ich najväčšie dobrodružstvo, ktoré ich privedie až za Atlantik. Rozlúštenie a riešenie ich problémov sa totiž nachádza v oddelení egyptských zbierok Britského múzea v Londýne. V tejto slávnej a významnej inštitúcii našu podivuhodnú partiu rozšíria nielen miestne oživené hrdinovia na čele s desne nabušeným rytierom Lancelotem (Dan Stevens), ale aj tunajší nočný hlídačka Tilly (Rebel Wilson). V metropole Británie na ne ale nečakajú len nové priateľstvá. Aby zachránili kúzlo a tým aj seba, musí čeliť mnohým nebezpečenstvám a poraziť silného protivníka. (oficiálny text distribútora)

Originálny názov: Night at the Museum: Secret of the Tomb
Réžia: Shawn Levy
Scenár: David Guion, Michael Handelman
Kamera: Guillermo Navarro
Hudba: Alan Silvestri
Hrajú: Ben Stiller, Rebel Wilson, Robin Williams, Ben Kingsley, Dan Stevens, Owen Wilson, Rami Malek, Mickey Rooney, Dick Van Dyke, Ricky Gervais, Rachael Harris, Skyler Gisondo, Crystal the Monkey, Bill Cobbs, Patrick Gallagher, Mizuo Peck, Anjali Jay, Brennan Elliott, Matthew Harrison, Hugh O’Brien, Steve Coogan, Alice Eve, Hugh Jackman

Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*