Pridal dňa 28-12-2014

Pripravte sa najdivokejšie a najdobrodružnejšiu Noc v múzeu všetkých čias. Jej hlavným hrdinom je opäť najznámejší nočný strážca na svete Larry (Ben Stiller), ktorý pracuje v Americkom prírodovednom múzeu v New Yorku. A práve tu každú noc ožívajú muzeálne exponáty. Za týmto neuveriteľným kúzlom stojí mystická zlatá platňa pochádzajúca zo starovekého Egypta, ktorá je tým pádom najvzácnejším exponátom múzea, bez toho aby o tom mal ktokoľvek okrem Larryho tušenie. Larry sa vďaka tomu pri svojich nočných službách rozhodne nenudí a navyše má medzi múzejnými kúskami rad priateľov alebo aspoň známych. Patrí medzi nich faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), najmocnejší vládca hunskej ríše Attila (Patrick Gallagher), rímsky Centurion Octavius (Steve Coogan), partia neandertálcov, kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnohí ďalší. Občas si pre poškrabkanie príde aj kostra tyranosaura.
Živých i neživých hrdinov ale čaká nemilé prekvapenie. Zlatá platňa začína napriek svojmu materiálu korodovať a kúzlo sa pomaly začne neúprosne vytrácať. Pre oživené exponáty a ich ochrancu Larryho tým začínajú nielen krušné chvíľky, ale aj ich najväčšie dobrodružstvo, ktoré ich privedie až za Atlantik. Rozlúštenie a riešenie ich problémov sa totiž nachádza v oddelení egyptských zbierok Britského múzea v Londýne. V tejto slávnej a významnej inštitúcii našu podivuhodnú partiu rozšíria nielen miestni oživení hrdinovia na čele s desne nabušeným rytierom Lancelotom (Dan Stevens), ale aj tunajšia nočná strážkyňa Tilly (Rebel Wilson). V metropole Británie na nich ale nečakajú len nové priateľstvá. Aby zachránili kúzlo a tým aj seba, musia čeliť mnohým nebezpečenstvám a poraziť silného protivníka.

Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky (2014) online

Réžia: Shawn Levy

Scenár: David Guion, Michael Handelman

Kamera: Guillermo Navarro

Hudba: Alan Silvestri

Hrajú: Ben Stiller, Rebel Wilson, Robin Williams, Ben Kingsley, Dan Stevens, Owen Wilson, Rami Malek, Mickey Rooney, Dick Van Dyke, Ricky Gervais, Rachael Harris, Skyler Gisondo, Crystal the Monkey, Bill Cobbs, Patrick Gallagher, Mizuo Peck, Anjali Jay, Brennan Elliott, Matthew Harrison, Hugh O’Brien, Steve Coogan, Alice Eve, Hugh Jackman a ďalší

Pôvodný názov: Night at the Museum: Secret of the Tomb

Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky (2014) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*