Pridal dňa 11-04-2019

Šťastnej rodinke na letnom byte naruší prázdninovú pohodu štvorica votrelcov. Tradičná hororová zápletka? Ani omylom. Adelaide Wilsonová prichádza s manželom a dvomi deťmi na prázdninový pobyt na chatu na kalifornské pobrežie, kde ako malá trávila leto. Na prvý pohľad spokojená žena, no vo svojom vnútri ukrýva veľkú traumu z detstva. Hneď po príchode v nej reťazec zdanlivo nevinných situácií vyvolá paranoiu a zlý pocit, že rodinná idyla čoskoro skončí. Keď sa v noci na príjazdovej ceste k domu objaví štvorica čudákov, ktorá na rodinu zaútočí, Adelaide vie, že jej tušenie bolo správne. Nočná mora je o to strašidelnejšia, že útočníci vyzerajú úplne ako Wilsonovci. Až na jeden rozdiel.. majú v rukách zbrane a neváhajú ich použiť.
„Vyzerajú ako my. Myslia ako my. Nezastavia sa pokiaľ nás nezabijú, alebo my nezabijeme ich, “hovorí Adelaide svojmu vydesenému synovi vo filme.

Originálny názov: Us

Réžia: Jordan Peele
Scenár: Jordan Peele
Kamera: Mike Gioulakis
Hrajú: Lupita Nyong’o, Winston Duke, Shahadi Wright Joseph, Evan Alex, Elisabeth Moss, Tim Heidecker, Yahya Abdul-Mateen II, Anna Diop, Duke Nicholson, Kara Hayward, Cali Sheldon, Noelle Sheldon, Madison Curry, Nathan Harrington

My trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*