Pridal dňa 30-08-2016

“Roky randenia, blbnutie na zoznamkách a je to stále rovnaký. Kretén strieda kreténa, “povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej oddielu katastrof a kretén. Podobný zoznam príšerných schôdzok postupne rozširujú i ďalšie postavy. Zozn @ mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoménu doby – internetové zoznamke. A samozrejme o tom, čo všetko sa na takomto rande naslepo môže stať.
Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť aj dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú len idioti. S šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža ako nové rande na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy miznú. On totiž manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zasa kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer taky zvedie. Slučka okolo záletníka sa začína uťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká… (Bontonfilm CZ)

Originálny názov: Sezn@mka
Réžia: Zita Marinovová
Scenár: Zita Marinovová
Kamera: Jiří Markvart
Hudba: Vašo Patejdl, Petr Janda
Hrajú: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Marie Doležalová, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek, Martin Kraus, Jaroslava Obermaierová, Iva Kubelková, Karel Zima, Miera Nosek

Zozn@mka trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*