Pridal dňa 20-06-2014

Vera Farmiga a Andy Garcia stvárnili hlavné roly dvoch osamotených rodičov, ktorí sa do seba v priebehu jediného dňa zamilujú, zatiaľ čo vyberajú vysokú školu pre svoje deti.
Edith je voľnomyšlienkárska úspešná podnikateľka so silnou vôľou, ktorá sa svojou osemnásťročnú dcérou Audrey vyráža na obhliadku potenciálnych vysokých škôl. Dievča si má vybrať univerzitu, na ktorú po maturite nastúpi. George je oproti tomu zamĺknutý srdcový chirurg, ktorý sa svojím osemnásťročným synom Conradom podstupuje rovnaké martýrium. Ich cesty sa skrížia na Middleton College, ktorá sa nachádza v malebnej časti Connecticute. Aj keď by sa na začiatku mohlo zdať, že sa jedná o príbeh Audrey a Conrada, vzápätí vyjde najavo, že sú hlavnými hrdinami filmu práve ich rodičia. Snímok At Middleton rozpráva príbeh dvoch ľudí, ktorí sú vďaka pozoruhodným a neočakávaným súvislostiam schopní odhaliť potenciál, ktoré skrýva naozajstná láska. Edith aj George si nakoniec uvedomí, že práve prežili najúžasnejší deň svojho života. Akokoľvek veselé aj srdcervúce ich dobrodružstvo bolo.

Originálny názov: At Middleton
Réžia: Adam Rodgers
Scenár: Adam Rodgers
Hrajú: Vera Farmiga, Andy Garcia, Taissa Farmiga, Spencer Lofranco, Nicholas Braun, Tom Skerritt, Peter Riegert, Mirjana Joković

Middletonská romance trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*