Pridal dňa 05-02-2015

Jupiter na vzostupe online film nájdete na internete nielen v cz jazyku ale aj v slovenskom. Alebo ho vyhľadajte priamo v predajniach. Príbeh začína, keď sa pod nočnou oblohou narodila Jupiter Jones (Kunis). Znamenia napovedali, že je predurčená k veľkým činom. Teraz už dospelá Jupiter sníva o hviezdach, ale prebúdza sa do chladnej reality upratovačky toaliet a nekonečného sledu neúspechov. Až keď na Zem dorazí Caine (Tatum), geneticky upravený bývalý armádny lovec, ktorého úlohou je Jupiter sledovať. Až vtedy si začne uvedomovať naplnenie svojho osudu – jej genetická výbava ju predurčuje ako dedičnú následníčku kráľovnej vesmíru. Toto nezvyčajné následníctvo by však mohlo ovplyvniť rovnováhu vo vesmíre. (Warner Bros. CZ)

Fantastický film Jupiter na vzostupe online nájdete na internete. Na niektorých portáloch ho nájdete celý film zadarmo úplne free. Tieto verzie sú väčšinou v nízkej kvalite a plné reklám. Podobne nadupané sci-fi filmy sa určite neoplatí pozrieť nijak inak len v HD kvalite a to najideálnejšie na Blue-ray nosiči alebo aspoň na DVD, kde je aj dabing filmu.

Titulky k filmu – Rôzne verzie tituliek k filmu nájdete na tejto adrese.

Ďalšie zaujímavosti o filme:

Premiéra filmu Jupiter na vzostupe bola pôvodne plánovaná na 25. júla 2014. Vydanie filmu bolo však odložené na 6.2.2015. Že vraj bol potrebný dlhší čas na dokončenie viac ako 2 000 špeciálnych efektov a na prípravu efektívnej marketingovej kampane. Z neoverených zdrojov však odloženie bolo kvôli vydaniu mega-úspešného konkurentného sci-fi od Marvel Strážcovia Galaxie, ktorý mal premiéru 21. júla 2014 a s ktorým Jupiter na vzostupe nemal záujem v jednom čase konkurovať. Asi prečo?

Jupiter na vzostupe bol vydaný aj v 3D verzii. Jedná sa o prvý 3D film Andyho Wachowskiho.

Do hlavnej ženskej úlohy bola pôvodne obsadená Natalie Portman, avšak odstúpila. Ďalším variantom bola Rooney Mara, ale nakoniec bola nahradená Milou Kunis. Bola to dobrá voľba?

Pôvodne chceli Wachowski použiť nový album skupiny Pink Floyd, “The Endless River” (2014) do filmu ako plnohodnotný alebo čiastočný soundtrack. Nakoniec z toho ale upustilo a hudbu do filmu zložil Michael Giacchino.

Pink Floyd sa však dostal do filmu. V scéne, kedy je záber na Jupiter (Mila Kunis), ktorá leží v posteli, môžeme vidieť plagát britskej skupiny, konkrétne plagát albumu “The Dark Side of The Moon”.

Originálny názov: Jupiter Ascending
Réžia: Andy Wachowski, Lana Wachowski
Scenár: Andy Wachowski, Lana Wachowski
Kamera: John Toll
Hudba: Michael Giacchino
Hrajú: Channing Tatum, Mila Kunis, Eddie Redmayne, Sean Bean, Douglas Booth, Tuppence Middleton, Nikki Amuka-Bird, Neil Fingleton, Doo-na Bae, Katherine Cunningham, Charlotte Beaumont, Andy Ahrens

Jupiter na vzostupe trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*