Pridal dňa 28-12-2014

Štyria hráči vodného póla sa upínajú na rozhodujúci zápas, ktorý by ich mohol posunúť do vyššej ligy a pre ich milovaný krachujúcej mestský bazén priniesol potrebné peniaze. Keď ale tento posledný pokus na záchranu nevyjde, ocitajú sa na dne. A to doslova. Dno skrachovaného bazéna sa totiž stane základňou pre dvoch slobodných mládencov, jedného čerstvo rozvedeného a jedného tesne pred krachom manželstva, v ktorej sa pravidelne schádzajú, prespávajú, desiatujú a snažia sa vymyslieť, ako splatiť dlh banke, ktorá sa už čoskoro prihlási o slovo. Jedinou možnosťou sa zdá byť prevádzkovanie podivné živnosti zvanej “hodinový manžel”.

Po počiatočných rozpakoch sa zo štvorice zúfalcov stanú ostrieľaní “manželia z povolania”, ktorí opravujú dámam rôzneho veku i spoločenského postavenia ich domácnosti. A ako sa čoskoro ukáže, nezostane iba u domácností. Čo urobí s ich životy, okolím a astronomickým dlhom prevádzkovanie firmy Hodinový manžel? (oficiálny text distribútora)

Réžia: Tomáš Svoboda
Scenár: Tomáš Svoboda
Kamera: Karel Fairaisl
Hudba: René Rypar
Hrajú: David Novotný, Bolek Polívka, David Matásek, Lukáš Latinák, Jitka Čvančarová, Zuzana Norisová, Eva Holubová, Andrej Hryc, Nina Divíšková, Lenka Vlasáková, Vasil Fridrich, Simona Babčáková, Lenka Zahradnická, Dana Batulková, Norbert Lichý

Hodinový manžel trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*