Pridal dňa 10-12-2014

Vo filme “God’s Pocket” žijú prostí ľudia. Keď vyrastú, ženia sa a majú deti. Mesto prakticky neopúšťajú; čosi také sa stáva iba zriedkavo. V God’s Pocket väčšinou i zostarnú a napokon i umrú. Každý pozná každého a každý niekomu niečo ukradol. Len jednu vec miestni nikdy nikomu neodpustia: ak nie ste z God’s Pocket.”
Túto charakteristiku svojho mesta napísal do novín šesťdesiatročný novinár Richard Shellburn (Richard Jenkins), miestna celebrita, ale aj opilec a záletník. A práve sem, do God’s Pocket je zasadený i príbeh o Mickeym Scarpatovi (Philip Seymour Hoffman), ktorého nevlastný syn Leon Hubbard (Caleb Landry Jones), nie práve najobľúbenejší v radoch miestnych, utrpí jedného dňa v práci na stavbe smrteľný úraz. Táto nehoda Mickeyho, ktorý je momentálne bez finančných prostriedkov, veľmi prekvapí. Ocitá sa pod tlakom zo strany synovej matky Jeanie (Christina Hendricks), ktorú Mickey už dávno prestal uspokojovať, a jej dvoch arogantných sestier, ktoré Mickeyho nemôžu vystáť. Navyše, Jeanie má tušenie, že so synovou “nehodou” nebolo všetko v poriadku. (csfd)

Réžia: John Slattery
Scenár: John Slattery
Kamera: Lance Acord
Hrajú: Philip Seymour Hoffman, John Turturro, Christina Hendricks, Richard Jenkins, Caleb Landry Jones, Domenick Lombardozzi, John Cenatiempo, Ivan Cardona, Eddie Marsan, Eddie McGee, Michael Drayer

God's Pocket trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*