Pridal dňa 23-09-2016

Utrpenie najväčšej smoliarky v dejinách ešte neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Ako názov tretieho dielu slávnej série napovedá, tým hlavným malérom bude tentokrát neplánované tehotenstvo. Taká vec dokáže vykoľajiť aj životom otrieskanú Bridget, zvlášť keď absolútne netuší, s kým počala. Ako sa to rýmuje s faktom, že je stále bez chlapa? Celkom jednoducho. Stačí v sprievode kolegyne navštíviť odviazaný hudobný festival a v jeho priebehu sa vyspí so sympatickým cudzincom (Patrick Dempsey). A keď sa vzápätí na jednej spoločenskej akcii na vlastné telo presvedčí, že stará láska (Colin Firth) nehrdzavie, hoci pred pár rokmi definitívne skončila, je “šťastie” hotové.
Pretože jej s rozlúštením zamotaného rébusu nepomôže ani ľahko cynická gynekologička (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne sa Bridget vo veľmi nezávideniahodnej situácii. Ako seriózny právnik Mark Darcy, tak úspešný prevádzkovateľ internetovej zoznamky Jack Quant sa síce k situácii postavia ako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jej potomkom vytvoriť usporiadanú rodinu, to však netušia, že ich šance na otcovstvo je presne päťdesiat percentné. Ako sa blíži termín pôrodu, Bridget cíti, že bude musieť s pravdou von a hlavne že si bude musieť vybrať, komu bude jej dieťa hovoriť “otecko”.

Dieťa Bridget Jonesovej (2016)  online

Réžia: Sharon Maguire

Scenár: Helen Fielding, Dan Mazer, Emma Thompson

Predloha: Helen Fielding (kniha)

Kamera: Andrew Dunn

Hudba: Craig Armstrong

Hrajú: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey, Emma Thompson, Shirley Henderson, Sarah Solemani, Jim Broadbent, James Callis, Celia Imrie, Sally Phillips, Gemma Jones, Enzo Cilento, Ed Sheeran, Mark Arnold, Lasco Atkins, Adam Prickett, Clem So, Marilyn May a ďalší

Pôvodný názov: Bridget Jones’s Baby

Dieťa Bridget Jonesovej (2016) trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*