Pridal dňa 23-09-2016

Utrpenie najväčšie smoliarky v dejinách ešte neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Ako názov tretieho dielu slávnej série napovedá, tým hlavným malérom bude tentokrát neplánované tehotenstvo. Taká vec dokáže vykoľajiť aj životom otrieskaný Bridget, zvlášť keď absolútne netuší, s kým počala. Ako sa to rýmuje s faktom, že je stále bez chlapa? Celkom jednoducho. Stačí v sprievode kolegyne navštíviť odviazaný hudobný festival a v jeho priebehu sa vyspí so sympatickým cudzincom (Patrick Dempsey). A keď sa vzápätí na jednej spoločenskej akcii na vlastné telo presvedčí, že stará láska (Colin Firth) nehrdzavie, hoci pred pár rokmi definitívne skončila, je “šťastie” hotovo.
Pretože jej s rozlúštením zamotaného rébusu nepomôže ani ľahko cynická gynekologička (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne sa Bridget vo veľmi nezávideniahodnej situácii. Ako seriózny právnik Mark Darcy, tak úspešný prevádzkovateľ internetovej zoznamky Jack Quant sa síce k situácii postaví ako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jej potomkom vytvoriť usporiadanú rodinu, to však netuší, že ich šance na otcovstvo je presne päťdesiatpercentné. Ako sa blíži termín pôrodu, Bridget cíti, že bude musieť s pravdou von a hlavne že si bude musieť vybrať, komu bude jej dieťa hovoriť “otecko”.

Originálny názov: Bridget Jones’s Baby
Réžia: Sharon Maguire
Scenár: Helen Fielding, Dan Mazer, Emma Thompson
Kamera: Andrew Dunn
Hudba: Craig Armstrong
Hrajú: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey, Emma Thompson, Shirley Henderson, Sarah Solemani, Jim Broadbent, James Callis, Celia Imrie, Sally Phillips, Gemma Jones, Enzo Cilento, Ed Sheeran, Mark Arnold, Lasco Atkins, Adam Prickett, Clem So, Marilyn May James, Martyn Mayger, Ben Willbond, Lee Nicholas Harris, Adam Leese, Cedric Tylleman, Shaun Newnham, Attila G. Kerekes, Kornelia Horvath

Dieťa Bridget Jonesovej trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*