Pridal dňa 24-02-2016

Decibely lásky sú príbehom troch generácií, ktoré prežívajú svoje túžby, sny, nádeje i sklamania, a pritom neprestávajú veriť na lásku, priateľstvo a ľudskej súznenie. Okolnosti sa menia, ale večná túžba milovať a byť milovaný zostáva.
Mladý umelec Dan (Filip Cíl) sníva o úspechu, ale zatiaľ si odpykáva verejne prospešné práce pri upratovaní mesta. Jeho šéfom je Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský najml.), Ktorý spolu s Otom (Pavel Horváth) pracuje v Technických službách na Plzeňskom magistrátu, kde majú na starosti upratovanie mesta. Dan sa na diskotéke zoznámi s Betka (Alžbeta Bartošová), Kristiána zaujme Danova pohľadná sestra Danka, ktorá za brata stále žehlí jeho trapasy. Nie všetko však vychádza. Betčina neprajúco kamarátka (Aneta Vrzalová) a jej priateľ Robert (Jakub Grafnetr) sa rozhodnú všetko skomplikovať nefér hrou. A zatiaľ čo Danka s Kristiánom hľadajú cestu, ako konečne zakotviť “v nepokojných vodách života”, tak Kristianov otec Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) A Betčina šarmantný teta (Iva Janžurová) dokazujú celému svetu, že vek je obyčajné číslo. Kristiána navyše čaká, spolu s nápravou dávnej krivdy, ako mu to radí jeho najlepšia kamarátka Lenka (Lucie Vondráčková), aj nájdenie “cesty” k dcére Jitke (Marika Šoposká). (Falcon)

réžia: Miloslav Halík
scenár: Miloslav Halík
kamera: Vladimír Smutný
hudba: Michal David
hrajú: Iva Janžurová, Rudolf Hrušínský ml., Alžbeta Bartošová, Filip Cieľ, Aneta Vrzalová, Lucie Vondráčková, Pavel Horváth, Petra Sloboda, Rudolf Hrušínský najml., Roman Vojtek, Václav Kopta, Martin Hejný, Marika Šoposká, Jakub Grafnetr, Michal Kurtis, Karel Gott, Charlotte Ella Gottová

Decibely lásky trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*