Pridal dňa 03-10-2016

Bobby (Jesse Eisenberg) pochádza z Bronxu. Žije s večne sa hašteřícími rodičmi a bratom Benom (Corey Stoll), ktorý ako čistokrvný amorálne gangster zastáva názor, že každý problém sa dá ľahko vyriešiť hrubou silou. Bobbymu je jasné, že potrebuje zmeniť prostredie. Odlieta do Hollywoodu, kde začne pracovať ako poslíček pre strýčka Phila (Steve Carell), ktorý je mocným agentom filmových hviezd. Vstupuje do sveta opojných večierkov, plných celebrít, modeliek, playboya, producentov a politikov. Na prvý pohľad sa však zamiluje do strýkovej pôvabnej asistentky Vonnie (Kristen Stewart). Problém je, že Vonnie má vážny vzťah, takže sa Ben musí uspokojiť s jednoduchým kamarátstvom. Ale nič netrvá večne, Vonnie sa s priateľom rozíde a veľmi rýchlo opätuje Beňová city. Jeho ponuku na sobáš však odmieta.
Zlomený Bobby sa vracia do New Yorku, kde začne pracovať s bratom Benom, ktorý si otvoril nočný klub. Z Bobbyho sa stáva veľmi schopný impresário a z klubu Les Tropiques jeden z najvyhľadávanejších v meste. Hoci Bobby stále miluje Vonnie, zblíži sa s Veronikou (Blake Lively), očarujúce dámou z vyššej spoločnosti. Svadba. Veronicin tehotenstva. Benov život sa zdá šťastný. Ale len do toho večera, kedy do dverí Les Tropiques vstúpi Vonnie… (Bioscop)

Réžia: Woody Allen
Scenár: Woody Allen
Kamera: Vittorio Storari
Hrajú: Steve Carell, Sheryl Lee, Paul Schackman, Richard Portnow, Jeannie Berlin, Ken Stott, Jesse Eisenberg, Sari Lennick, Stephen Kunken, Laurel Griggs, Corey Stoll, Saul Stein, Anna Camp, Kristen Stewart, Don Stark, Gregg Binkley, Parker Posey, Paul Schneider, Shae D’lyn, Lev Gorn, Steve Rosen, Kaili Vernoff, Douglas McGrath, Blake Lively, Brendan Burke, Tony šíriacich, Tom Kemp, Joe Mancini, Vinny Raniolo, Kelly Rohrbach, Mark Shane

Café Society trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*