Pridal dňa 13-08-2015

Sam pracuje v reklamnej agentúre a len pomaly sa spamätáva z náhlej smrti svojho syna. Keď sa preberá chlapcovými vecami, narazí na nahrávku, vďaka ktorej sa k synovi dostane ďaleko bližšie a spozná ho aj z inej strany.
Sam je úspešný riaditeľ reklamnej agentúry. Osud mu však zasadí krutú ranu, keď náhle zomrie jeho syn Josh. Sam sa snaží prežívať na lodi v prístave, kde hľadá útechu na dne pohára. Jedného dňa, keď sa preberá vecami, ktoré mu po synovi ostali, narazí na krabicu plnú demo nahrávok a textov ku skladbám, ktoré Josh napísal. Vďaka nájdeným piesňam Sam spozná svojho syna ešte lepšie ako predtým. Dokonca sa je rozhodne zahrať v miestnom bare. Po krátkom vystúpení sa dá dokopy s mladým Quentinom a spoločne založia kapelu Rudderless. Tá obom, aj keď každému inak, pomôže prekonať ťažké životné situácie. (Cinemax)

Originálny názov: Rudderless
Réžia: William H. Macy
Scénář: Casey Twenter, Jeff Robison, William H. Macy
Kamera: Eric Lin
Hudba: Eef Barzelay
Hrajú: Miles Heizer, Alexandra Lovelace, Billy Crudup, Casey Twenter, Jamie Chung, Felicity Huffman, Selena Gomez, Kate Micucci, William H. Macy, Anton Yelchin, Laurence Fishburne, Stacy Cunningham, Zoe Graham, Tiffany Presley, Alexandra Harris, Jamie Loy, Mollie Milligan

Bez kormidla trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*