Pridal dňa 20-03-2017

Vtipný a nonšalantný Samuel si užíva bezstarostný život na francúzskej Riviére. jedného dňa ho však navštívi víkendový flirt Kristin a oznámi mu, že dieťa, ktoré drží v náručí – je jeho. Odovzdá mu dievčatko a utečie. Samuel vyráža s malou Glóriou do Londýna, kde Kristin márne hľadá. Nakoniec mu nezostáva nič iné, než si nájsť prácu a vo veľkomeste sa usadiť. Samuel sa očarujúcim spôsobom púšťa do výchovy malej Glórie. Počas nasledujúcich ôsmich rokov sa ukáže, že je nielen milujúcim, ale tiež hodne neštandardným otcom. S humorom sa vysporiadava s nástrahami každodenného života osamelého Francúza v londýne. Rodinná idylka sa však rýchlo zmení, keď sa zničoho nič, pred jeho dvermi objaví Kristin…(Continental)

Originálny názov: Demain tout commence

Réžia: Hugo Gélin
Scenár: Hugo Gélin, Mathieu Oullion, Jean-André Yerles, Eugenio Derbez (pôvodný scenár), Guillermo Ríos (pôvodný scenár), Leticia López Margalli (pôvodný scenár)
Kamera: Nicolas Massart
Hudba: Rob Simonsen
Hrajú: Omar Sy, Clémence Poésy, Antoine Bertrand, Gloria Colston, Anna Cottis, Barrie Martin, Attila G. Kerekes, Ashley Walters, Clémentine Célarié, Alice David, Raquel Cassidy, Cécile Cassel, Antoine Gouy, Guillaume Bouchède, Noémie Kocher, Patrice Melennec, Ruben Alves, Elaine Caulfield, Christian Erickson, David Lowe, Jay Benedict, Richard Banks, Ben Homewood, Howard Crossley, Phelim Kelly, Mona Walravens

Aj dvaja sú rodina trailer:Komentáre

E-mailová adresa nebude verejná. Povinné údaje sú označené hviezdičkou *

*